картаНорвегія – казкова країна з неймовірними гірськими масивами

Норвегія… Скільки богатирської сили в одній тільки назві країни. Воістину земля Норвегії породила безліч могутніх істот, серед яких усім відомі вікінги, валькірії та інші персонажі. Нехай навіть багато хто з них і є вигаданими, але норвежців з упевненістю можна назвати сильним народом, якому байдуже мороз, екстремальні умови та перешкоди.

Норвегія славиться не лише сотнями легенд та міфів, а й суворою північною природою, недоторканою людиною. Туристи з усього світу приїжджають на гірськолижні курорти для відпочинку із друзями чи родиною. Любителі екстремального відпочинку збираються невеликими групами та підкорюють гірські вершини, займаючись скелелазінням. Дика природа привертає увагу, манить і «запрошує» побувати у казкових місцях із непідробною природною красою.Але це не все, чим може похвалитися Норвегія.

Привертає увагу туристів місцевий колорит, європейська архітектура, невеликі поселення біля гірського підніжжя та мальовнича столиця Осло, де туристам та гостям міста завжди раді місцеві жителі. Норвезька привітність і гостинність – це окрема пам’ятка, яка залишається в серцях відпочиваючих протягом тривалого часу. Якщо вас приваблює краса дикої природи, гірські масиви та атмосфера привітності, Норвегія – найкращий вибір для мандрівників та відпочиваючих!

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України,  починаючи з 11 червня 2017 року не потрібна віза для в’їзду до країн Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів та тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше ніж 90 днів протягом 180 днів.Ця норма стосується і держав, які не входять до ЄС, але є учасниками Шенгенської угоди. У тому числі Норвегія.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту