картаБразилія – приваблива екзотика

Яскрава та неповторна Бразилія манить і притягує нескінченні потоки туристів з усього світу. Найбільша за розміром країна, розташована на американському континенті, приваблює теплим кліматом усі 365 днів на рік. Вона порадує чудовими пляжами на березі Атлантичного океану, унікальними ландшафтами тропічних джунглів Амазонки та фантастичними водоспадами.

До Бразилії варто їхати, щоб подивитися на краси знаменитого Ріо-де-Жанейро, на власні очі побачити яскравий, божевільний бразильський карнавал, відвідати безліч унікальних природних парків, бухт, лагун та багато іншого.Привітні, дружелюбно налаштовані бразильці, аромат уславленої бразильської кави, найсмачніша кухня – і щастя кожного туриста в цій країні буде повним.

Бразилія – єдина південноамериканська країна, де державною мовою є португальська. І хоча туристична подорож туди обійдеться недешево (в основному вдарить по бюджету далекий переліт) – краси Бразилії, її фантастичні пляжі та численні пам’ятки коштують цих витрат.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Туристам з України, які бажають подивитись Бразилію, оформляти візи не потрібно. Безвізовий режим стосується тих мандрівників, які планують провести в країні не більше трьох місяців протягом півроку без будь-якої матеріальної вигоди для себе.

Для безвізового виїзду знадобляться:

  • закордонний паспорт, який буде дійсним протягом не менше півроку;
  • зворотні квитки;
  • роздруківка підтверджує бронь готелю.
Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту