Планування відпустки за вигідними цінами

Навіщо переплачувати за відпочинок, якщо кошти можна витратити на відпочинку? Нижче наведені дієві поради, як знайти хороший тур та не переплатити.

Гнучкі дати. Вигідні умови.

Відпустку краще планувати заздалегідь. Такий підхід дозволить значно заощадити, оскільки ранні пташки отримують комплекс привілеїв:

  1. Опція раннього бронювання. Даний сервіс є плануванням поїздки за 6 і більше місяців. Туроператори, авіаперевізники та готелі відкривають продаж на надання послуг не раніше ніж за 6 місяців. Подібна система дозволяє знайти тур зі знижкою до 40%. Для авіаперевізників, готельних комплексів та туроператорів така опція не менш вигідна, ніж для самих відпочиваючих, оскільки ще до початку сезону вони можуть розрахувати потік туристів та забезпечити собі рентабельність.
  2. Можливість узгодити на роботі відпустку на необхідні дати заздалегідь.
  3. Ви вибираєте відпочинок, який вам до вподоби. Адже, не секрет, що хороші готелі в сезон часто бувають у "стопі" і доводиться вибирати з того, що залишилося. І дешеві квитки на регулярні рейси чи чартери можуть бути вже продані.

Пошук відпочинку за напрямками

Якщо ви точно визначилися з місцем чи готелем, які хотіли б відвідати, підберіть собі тур самостійно. Зверніть увагу на можливість вибрати тип харчування, дату з найнижчою вартістю туру. Якщо ви їдете з дітьми, правильно вкажіть вік - це повна кількість років дитини на момент дати відправлення. Якщо визначитися складно, виберіть кнопку «ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ». Вкажіть країну та побажання у довільній формі, місто вашого проживання. Після надсилання заявки менеджер агентства Tours & Tickets у вашому місті зв'яжеться для уточнення деталей подорожі.

Завтра на відпочинок!

Хочете відлетіти від суєти вже найближчими днями? Вигідну пропозицію завжди можна знайти за гарячими напрямками: в Туреччину, Єгипет та ОАЕ. А для любителів екзотики привабливі ціни є в Домінікану та на Мальдіви. Гарячі путівки не менш вигідні, ніж раннє бронювання, і дозволяють заощадити до 70% вартості повному пакеті послуг.

Витрати

Пошук турів онлайн в Україні став ще доступнішим. Чи не встигли зібрати потрібну суму для відпустки? КЛУБНА КАРТКА TOURS & TICKETS З КРЕДИТНИМ ЛІМІТОМ дозволить оформити замовлення на виплат! Додаткові акції. Авіаперевізники та готелі час від часу влаштовують розпродажі, та акційні пропозиції більш ніж Спокусливі Вибирайте напрямок, і збирайте валізи!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту