/
Шопінг тури Європою

Шопінг туру: вперед, за покупками!

Шопинг туры по странам

Поїздки за новими речами гріють серця не тільки дам, а й чоловіків, а покупка якісної та красивої, а що ще краще бажаної обновки приводить у захват кожного. На жаль, на батьківщині придбати всі об’єкти мрій вдається далеко не завжди. Саме тому ми пропонуємо тури для шопінгу.

Ці захоплюючі поїздки розраховані на відвідування різних магазинів та бутіків за кордоном і дозволяють придбати речі, що сподобалися, без накруток, що включають себе ціни на транспортування, передзамовлення та переплати, з якими неминуче стикаються досвідчені любителі міжнародного шопінгу з України.

Ми пропонуємо вам відправитися в тур по таких країнах як:

Ми готові запропонувати безліч варіантів – бутики Prada в Мілані, де ви дізнаєтеся про останні модні новинки.

Знаменитий блошиний ринок Растро у Мадриді де ви зможете купити унікальні та неповторні речі.

Золотий ринок Дубая де на вас чекають найвишуканіші прикраси у світі.

Пекінська торгова вулиця Wangfujing Dajie, де можна знайти все!

Бутік Chanel у столиці моди Парижі, щоб відчути справжній шик та елегантність Франції.

Крім усього іншого під час туру ви зможете помилуватися визначними пам’ятками країн, а також знайти однодумців, з якими продовжуватимете ходити за покупками вдома або їздити в тури для шопінгу разом – адже в компанії набагато веселіше.

Тільки уявіть, скільки подарунків собі та рідним ви зможете привезти з такої поїздки. Не роздумуйте, телефонуйте нам, ми допоможемо визначитися з вибором та підберемо максимально зручний та цікавий маршрут, який відповідатиме всім побажанням. Нехай ваша любов до покупок вийде на міжнародний рівень!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту