/
/
Як відкрити турагентство

Туризм є прибутковим бізнесом у наданні послуг організації відпочинку. Його затребуваність постійно зростає, адже будь-яка людина хоче якісно відпочивати. Але далеко не всі вміють правильно забронювати готель, підібрати та купити авіаквитки, вибрати страховку. Також треба правильно вибрати країну відпочинку залежно від сезону своєї відпустки, та прорахувати витрати на харчування, екскурсії та переїзди.
Правильно спланувати закордонну поїздку, щоб відпочинок приніс радість, допомагають туристичні агенції. Відкриваючи турагентство з нуля, власник повинен врахувати багато чинників підтримки прибутковості свого бізнесу.

Будь-яка нова справа вимагає знань, умінь, інвестицій та часу, які не завжди виправдовують себе та можуть призвести до втрат. У туристичному бізнесі низький рівень ризиків. При правильній підготовці ви можете вийти на окупність вже в найближчий літній сезон . У крайньому випадку, вихід на окупність триває кілька років.

з чого почати?

ПОЧИНАЙТЕ З БІЗНЕС-ПЛАНУ

Перш ніж відкрити туристичну фірму, необхідно скласти бізнес-план. Необхідно врахувати безліч моментів: назву, стиль, профіль турагентства, вдале місце розташування, бажано з хорошим потоком населення, оформлення офісу, дизайн, напрямки, якими займатиметеся, набрати кваліфікований персонал, вивчити конкурентів та їх переваги та недоліки, юридичні аспекти, розробити план маркетингу та багато іншого. Туристичний бізнес, загалом, можна розпочати і без великого капіталу.

Основні витрати першого етапу:

  • оренда приміщення (у ТЦ, прохідних місцях або на першому поверсі житлових будинків);
  • меблі та оргтехніка на 2 робочі місця;
  • реклама, яка залучить клієнтів та завантажить менеджерів роботою;
  • зарплати працівників до виходу на окупність.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕ ФІРМУ (ТОВ, ПП або ФОП), вказавши види діяльності, необхідні для турагентства.

Для туристичної діяльності виберіть форму власності:

  • ПП або ТОВ для туристичної компанії (юридична особа);
  • реєстрація ФОП – агентство у вигляді індивідуального підприємництва

На даний момент діяльність турагентів не підлягає ліцензуванню.

Відкриття юридичної особи збільшує кредит довіри клієнта. Але тут буде потрібно статутний капітал. Для ФОП потрібний мінімальний пакет документів та невеликі вкладення.

Далі, виберіть систему оподаткування – загальну зі сплатою податку на прибуток або спрощену, зі сплатою єдиного податку.

У загальній системі оподаткування:

  • податкові виплати здійснюються з прибутку
  • будь-яка кількість найманих співробітників
  • немає обмежень на обсяг доходів
  • складність ведення податкового та бухобліку

Оподаткування на єдиному податку, причому агентства відносять до 2-ї та 3-ї групи платників податків. Слід зазначити, що у другій групі єдиного податку платники ФОП мають право надавати послуги лише платникам єдиного податку, а також населенню.

Тоді як договори на туристичні послуги ФОП необхідно укладати саме з туроператорами, які, як правило, є платниками податку на прибуток. Тому турагенту краще одразу обирати третю групу єдиного податку, як фізособа-підприємець, або юридична особа з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень на рік.

Турагент зобов’язаний надати гарантію банку або іншої фінансової установи про свою матеріальну стабільність на суму, еквівалентну 2 тисячам євро (Стаття 15 Закону України «Про туризм») Відповідно до Закону України «Про туризм» статтею 15 зобов’язує турагент зобов’язаний надати гарантію банку або іншої фінансової установи про своєї матеріальної стабільності. Сума має бути еквівалентною 2 тис. євро.

ОРЕНДУЙТЕ ОФІС.
Ви можете орендувати приміщення в торговому центрі, центрі міста, поблизу транспортної розв’язки, бізнес-центрі і навіть у житловому будинку.

ПІДПИШИТЕ ДОГОВОРУ з постачальниками туристичних послуг. На цьому етапі підписується 12-15 договорів із основними туроператорами, за ключовими напрямами туризму. Тут Вам знадобляться статутні документи та банківська гарантія.

ОФОРМІТЬ ОФІС, купіть меблі, оргтехніку (в ньому має бути туристична атрибутика для затишку).

ПІДБЕРІТЬ НАВЧАНИЙ ПЕРСОНАЛ. Вам необхідно мінімум 1-2 кваліфікованого менеджера з досвідом роботи в туризмі.

СПЛАНУЙТЕ І ЗАПУСТИТЬ РЕКЛАМУ. Розробте маркетинговий план просування продажів Підготуйте фінальні моменти для повноцінної роботи (документи для туристів, інтернет, телефонія, бухгалтерський облік тощо)

зробіть роботу за мене!

У світовій практиці існує ефективна схема швидкого виходу бізнесу на прибутковий рівень. Це франчайзинг. У тому числі – й у туризмі. Франчайзинг – вже готова модель. Туристична агенція є франчайзером, тобто надає право продавати послуги на певних умовах. Друга сторона є франчайзі, тобто одержує право продавати послуги на певних умовах. Це означає, що купивши франшизу, Ваша компанія отримує право використовувати відомий бренд і стати частиною великої мережі з готовим бізнесом, що діє.

Якщо ви новачок у туризмі, франшиза мережі «Tours & Tickets» допоможе з нуля організувати турагентство. Окрім досвіду, технологій та впізнаваного бренду ви отримаєте найкращу комісійну винагороду від основних туроператорів. Завдяки впізнаваності бренду, його репутації, вже напрацьованим стратегіям та стандартам роботи лояльність потенційних та існуючих клієнтів висока. Турист, заходячи у Ваше агентство, не боїться того, що його гроші пропадуть або відпустка буде зіпсована. Тому відкривати власне туристичне агентство з мінімальними вкладеннями, використовуючи напрацювання франчайзера Tours&Tickets і користуючись його рекламною підтримкою набагато вигідніше, ніж самому все починати «з нуля».

Новому чи вже чинному агентству, яке вирішило працювати під франшизою Tours & Tickets, немає необхідності самостійно вивчати ринок, розробляти стратегії та оплачувати рекламні компанії. Франчайзер рекламуватиме Вашу компанію (франчайзі) і на своєму сайті, і у Вашому регіоні. Франчайзі сплачує франчайзеру одноразовий паушальний внесок (купівля права на використання бренду франчайзера, його рекламної продукції тощо) та роялті (регулярні відсоткові відрахування або фіксована сума), обумовлені у договорі.

Компанія Tours & Tickets створено власниками великих турагентств України.
Завдяки накопиченому досвіду, створеному іміджу надійного партнера, ексклюзивним правилам ведення бізнесу сьогодні бути учасником мережі не тільки економічно вигідно, а й престижно!
Можете бути впевнені у професіоналізмі Ваших майбутніх кураторів у сферах продажу, маркетингу, юриспруденції, бухгалтерії, підборі персоналу, брендингу тощо.
У компанії налагоджена продотворча надійна співпраця з найкращими партнерами в Україні та за кордоном. Купуючи франшизу мережі Tours & Tickets», Ви автоматично отримуєте найкращі умови на туристичному ринку.

На окрему увагу заслуговує технічна сторона відкриття бізнесу з франшизи Tours & Tickets – для Вас розроблене програмне забезпечення, що в рази покращує комунікацію з туристами. Внутрішній інтранет, CRM-система, IP-телефонія, ексклюзивний сайт, пошукова система всіх актуальних турів – доступно Вам з першого дня роботи.

умови франшизи
Всі умови для нових та працюючих турагентств
Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту