/
/
Франшиза турагентства
Турагентство – це бізнес, який не вимагає великого стартового капіталу, швидко окупається, і в той же час майже не має меж для зростання. Крім того, турагентство – це приємний бізнес, багато в чому схожий на хобі. Відкрити турагентство, яке приноситиме прибуток, вам допоможе туристична франшиза Tours &Tickets.
Франшиза туристичної агенції — не новий тренд на світовому ринку. Франчайзингові мережі займають левову частку у всьому світі. Кризи, зниження купівельної спроможності призводить до закриття багатьох турфірм-одинаків, причому основна зона ризику – дрібні та середні турфірми. Європейська практика у кризовий (і не лише) період — це об’єднання туристичних компаній.

web_picture_tt

Навіть велике турагентство не може містити в штаті дизайнера, юриста, маркетолога, програміста, SEO-фахівця, контент-менеджера та копірайтера. Набагато легше працювати у складі великої мережі, вона ділиться з Вами не лише досвідом, а й кваліфікованими фахівцями. Деякі консультації та послуги професіоналів ви отримуєте безкоштовно, інші ви оплачуєте, але не дбаєте про пошук, грамотну постановку завдання та контроль. Все це заощаджує кошти та підвищує ефективність ваших основних навичок – продажів турів. Важливим є також і зв’язок із ключовими туроператорами. Мережа зацікавлена ​​у продажу кожного учасника, тому проводить постійні навчання для підвищення кваліфікації.
«Tours &Tickets» – франшизна мережа, створена турагентами для турагентів. Ми жартуємо, що сукупний досвід організаторів Мережі – понад 120 років у туризмі. Усі важливі рішення ухвалюються виключно колегіально. Організатори мережі самі є її клієнтами, тому насамперед зацікавлені у стабільності та розвитку. Ми точно знаємо, що потрібно для запуску та становлення успішного туристичного бізнесу, і як заробляти в туризмі більше. Сьогодні мережа «T&T» є однією з найбільших франчайзингових мереж з офісами по всій Україні.
.Умови франшизидля нових та працюючих турентств
Франшиза турагентства Tours & Tickets пропонує вигідні умови
як для новачків у турбізнесі, так і для досвідчених агенцій.

Відкрити турагентство з франшизи під маркою Tours & Tickets означає:
Високий дохід
Мережа T&T дає підвищену комісію (відсоток), яку невелике агентство не зможе отримати від туроператорів безпосередньо.
Надійність
Ми працюємо тільки з перевіреними та стабільними туроператорами (ми не обмежуємо партнерів, з якими ви можете працювати самостійно). Страхування від банкрутства туроператора та професійний юридичний відділ є запорукою надійності для агентств мережі T&T.
Бренд «Tours & Tickets», маркетинг та реклама
Наша команда професіоналів робить все, щоб мережу дізнавалися по всій Україні. Участь у виставках, рекламні кампанії на туристичних сайтах (Відпустка та ін.), участь у партнерських програмах. Корпоративний сайт та присутність на ньому кожного агентства у розділі «Де купити» допоможе клієнту знайти вас.
Лояльність клієнтів
Завдяки CRM-системі, е-мейл розсилкам вам стане простіше і результативніше підтримувати контакт з туристами.
Навчання
Корпоративна школа мережі «T&T» проводить навчання менеджерів та керівника агентства. Засновники Мережі навчають та передають свій досвід франчайзинговим офісам.
Професійний розвиток
Агентства мережі «T&T» регулярно відвідують семінари, майстер-класи, Workshop з тренером з розвитку та лідерами з продажу. А також нагороджуються безкоштовними рекламними та заохочувальними турами.
Повний спектр туристичних послуг
Бронювання авіаквитків без сервісних зборів, бронювання залізничних та автобусних квитків, готелі, круїзи, оренда авто по всьому світу, візова підтримка, оформлення проїзних документів, роумінг Travel Sim, Vodafone і багато інших послуг тепер з’являться у вашому асортименті.
Професійне ведення бізнесу
Якість ведення клієнтської бази та рівень обслуговування — запорука успіху будь-якої компанії (автоматизована програма та стандарти обслуговування створені спеціально для турагентств мережі Tours & Tickets).
Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту