Про нас

Tours & Tickets – доступний відпочинок для всієї родини

Гарний відпочинок починається з планування. А планування вимагає часу, знань та досвіду. Ми гарантуємо вам задоволення не лише від відпочинку, але ще й до того, від процесу його планування.

«Tours & Tickets» — мережа, до якої входить більше 500 турагенцій. Наші офіси працюють у 110 містах України, і в кожному з них ви можете розраховувати на теплий прийом та професійне обслуговування.

Мережа швидко зростає. Наша мета – щоб офіс «Tours & Tickets» був за 20 хвилин від будь-якого клієнта в будь-якому місті з населенням від 10 тис. Щомісяця кілька нових турагенцій приєднуються до нашої родини. Ми об’єднані не лише франшизою, а й загальними принципами роботи та єдиним, високим стандартом обслуговування клієнтів.

За час роботи нам довірили відпочинок більше 221 тис. туристів. 83% залишаються нашими постійними клієнтами, і ми зробимо все можливе, щоб ви також увійшли до їх числа.

Ми відповідально обираємо партнерів для організації вашого відпочинку. Це компанії, які сповідують ті самі принципи роботи, що й ми: порядність, чесність, професіоналізм та доступні ціни. Це перевірені роками та стабільні у будь-яких ринкових ситуаціях туроператори.

Спектр туристичних напрямків максимальний, за кожним напрямом ми пропонуємо найкращі пропозиції, але за доступною ціною. Ви навряд чи зможете знайти на ринку чесну пропозицію за вигіднішою ціною, ніж у мережі «Tours & Tickets».

Пакетні авіатури та екскурсійні тури — наш основний продукт, але в будь-якій з наших агенцій ви зможете замовити супутні послуги, а саме: авіаквитки, екскусії, страхування, оренда автомобіля, допомога в оформленні віз та багато іншого.

Переваги

  • Весь асортимент турів на ринку.
  • Програма лояльності та спеціальні акції для клієнтів.
  • Ексклюзивні тури, яких немає в інших.
  • Понад 221 тис. задоволених туристів.
  • Будьте певні, що ваш тур відбудеться!

З нетерпінням чекаємо на вас в одному з наших офісів! Доступний відпочинок для ВСІХ!

Договір публічної оферти правил користування сайтом Виконавця та Замовником та правил здійснення платежів в режимі онлайн за надання туристичних послуг.

СПИСОК ОФІСІВ МЕРЕЖІ ТУРАГЕНЦІЙ “TOURS&TICKETS”

 

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту