/
Екскурсійні тури Європою

Экскурсионные туры

Кожна країна має унікальну культуру та історію. Ми пропонуємо найкращі екскурсійні тури по всьому світу, які дозволять вам дізнатися про масу нового та цікавого.

Гарячі екскурсійні тури

Якщо ви готові зірватися в подорож і рухатися вперед назустріч пригодам – перегляньте наші пропозиції щодо турів, що горять. Ми пропонуємо відвідати такі цікаві та мальовничі країни як Чехія, Данія, Італія, Німеччина, Іспанія, Голландія, Швеція, Іспанія, Індія, екскурсійні тури до Болгарії місця країни, зокрема столицю Софію, яка славиться знаменитими шедеврами архітектури, такими як церква Святого Георгія та Святої Софії, Собор Олександра Невського та багатьма іншими. Не пропустіть можливість побачити цю пишність на власні очі!

Екскурсійні тури до Греції

Экскурсионные туры в Грецию

Грецію часто порівнюють із раєм, адже ця країна воістину нагадує мрії про Едем. Мальовнича та сонячна, вона розкинулася на берегах Середземного моря і не перестає приваблювати туристів блакитними пляжами, витонченою архітектурою та апетитною кухнею.

Переглянувши наші екскурсійні тури до Греції побачите, що вони дозволять вам якнайкраще поринути в її античну та древню культуру. Чого тільки варті величні Афіни, знаменитий Афон та легендарна обитель богів – гора Олімп. Чудова організація туру не дозволить вам відволіктися від краси Греції та турбуватися по дрібницях.

Екскурсійні тури до Туреччини

Спекотна та гостинна Туреччина – справді унікальна країна, яка омивається чотирма морями: Егейським, Чорним, Мармуровим та Середземним. Хоча туристи часто сприймають цю країну виключно як курорт, тут можна не тільки засмагати на пляжі та ходити біля моря.

Экскурсионные туры в Турцию

Екскурсійні тури до Туреччини покажуть, що ця країна славиться давньою та багатою культурою, яка не може не цікавити та не захоплювати. Ви отримаєте справжнє задоволення від споглядання того, як тісно переплелися старі традиції з ритмами та звичаями сучасної західної країни, створивши гармонійну та своєрідну сучасну Туреччину.

Пропонуємо вам не тільки помилуватися найкрасивішими видами Стамбула, а й побачити на власні очі два із Семи чудес світу – Храм Артеміди в Ефесі та Мавзолей Галікарнас у Бодрумі. Ми організовуємо найцікавіші екскурсійні тури до Туреччини з Києва, яких не відшукати в інших агентствах