/
Автобусні тури Європою

Автобусні тури: відпочинок, який завжди по кишені!

Автобусные турфирмы

Що означає для сучасного туриста купити автобусний тур? Це можливість побачити інші країни, отримати море вражень, витративши при цьому невелику суму. Одні хочуть заощадити на проїзді, а для інших сама дорога – це відпочинок та розвага на відміну від монотонного перебування в готелі кілька днів.

Перш ніж оплатити подорож, знайдіть гідне та надійне турагентство. Куплені там автобусні тури – це гарантія комфорту та безпеки протягом усієї поїздки. Оскільки велику частину шляху турист проводить на сидінні автобуса, важливо, щоб транспорт був висококласним, водії – досвідченими, а програма туру – продуманою та невтомною.

Хочете купити автобусний тур і отримати якнайбільше вражень? Тоді вирушайте до старовинної Європи! Всього за кілька днів ви зможете побачити такі країни як:

Італія – ​​країна, в яку закохуються з першого погляду: величезна кількість музеїв, чудових замків, найцікавіших за своєю архітектурою соборів – зможуть з головою занурити вас у світ мистецтва та величності цієї країни.

Ще для Хемінгуея Іспанія була другою батьківщиною, коханою країною. Така ж доля може спіткати і вас. Іспанію варто відвідати хоча б заради того, щоб подивитися, як співіснують між собою архітектурні пам’ятки різних часів і не залишити поза увагою Музей Сальвадора Далі, який не просто здивує вас, а змусить подивитися на світ очима сюрреаліста.

Німеччина славиться своєю педантичністю та порядком, вас буде вражати все: ідеальна чистота на вулицях, точний графік розкладу транспорту, гарний сервіс, тощо. Німеччина привчить вас планувати свій день так, щоб не втрачати жодної секунди даремно і при цьому не скучити. Будь-якої пори року там є що подивитися: потрапити на Октоберфест, подивитися на відомий Замок Нойшванштайн, та просто проїхатися німецьким автобаном, на якому, до речі, майже немає обмежень у швидкості. Німеччину варто побачити, Німеччину варто завітати.

Австрія – казкова країна! Славиться своїми гірськолижними курортами, незвичайними краєвидами, які ви знаєте ще з реклами шоколаду та, звичайно ж, історією, яка переплітається з історією України. Ви не зможете відірватися від вікна, оскільки краса природи просто заворожує.

Угорщина не перестає розвиватися у сфері туризму і анітрохи не поступається іншим країнам Європи в культурних надбаннях, тут ви знайдете цікаве на будь-який смак, нехай це буде активний відпочинок або спокійніший. Обов’язково варто відвідати знамениті своїми цілющими властивостями озера в Угорщині, щоб відпочинок пройшов, як кажуть: і для душі, і для тіла.

Польща для українського туриста — це як мастхев у списку країн подорожей, і перше, що варто відзначити – звичайно ж географічне положення, близькість до Польщі. Сьогодні ти можеш прогулюватися вуличками свого міста, а завтра вже оглядати Замок Мальборк чи гуляти Вроцлавом. Ще один плюс Польщі в тому, що хоча ви можете і не знати польську, вас все одно зрозуміють, схожість із українською мовою виручить вас у будь-якому куточку країни.

Болгарія – країна в якій переплітаються традиції Сходу та Заходу, саме тому дуже цікаво подивитися, як розвивалася культура та традиції у цій місцевості. Також варто відзначити велику кількість заповідників та музеїв у яких зібрані унікальні колекції античних речей та пам’яток із Середньовіччя; храмів, які варто побачити і хоч раз відвідати; не залишити без уваги відомі кургани Свештарі та Казанлик.

Щоб купити автобусний тур за прийнятною ціною, вибирайте подорожі з мінімумом ночівлі в готелях. Нічні автобусні переїзди дозволяють не лише заощадити, а й охопити багато цікавих міст. Вдень ви знайомитеся з визначними пам’ятками та насолоджуєтеся місцевою кухнею, а вночі переїжджаєте до наступної країни. Однак такий тур підійде не кожному: людям у віці та сімейним парам з дітьми зручніше вибирати маршрути з ночівлею в готелях.

Відмінний варіант відпочинку – комбіновані автобусні тури. Подорожуючи влітку Італії, ви зможете зробити зупинку на 2-3 дні, щоб відпочити на узбережжі. А в проміжках між оглядом іспанських міст зробити покупки в заміських аутлетах Мадрида та Барселони.

Гарячі тури: автобусом по Європі

Автобусные туры

Якщо ваша мета – недорогий відпочинок найближчим часом, то автобусні тури, що горять, – ідеальний варіант. Це завжди економно за грошами та різноманітно за враженнями.Вважається, що автобусні тури, що горять по Європі, такі ж популярні, як і «літакові» пропозиції. Особливо, якщо передбачено ночівлю в автобусі.

Подорож та споглядання європейських ландшафтів із вікна комфортабельного автобуса – це завжди захоплююче та динамічно! Щоб не втомитися від вражень, зупиніть свій вибір на турі, що охоплює не більше 2-3 країн.

Наприклад, справжньою знахідкою для осіннього туризму стане тур Угорщина та Німеччина з відвідинами всесвітньо відомого пивного фестивалю «Октоберфест» у Мюнхені.

Гарячі автобусні тури «Італія + Іспанія», розраховані на 10 -12 днів, дозволять вам об’їхати десятки міст, відчути дух півдня Європи, насолодитися яскравою національною кухнею та темпераментом місцевих жителів.

Для тих, хто не готовий до тривалих переїздів, підійдуть гарячі автобусні тури Європою, що охоплюють прилеглі до нас країни. Поїздка Польщею або Болгарією запам’ятатися вам надовго, завдяки особливій чарівності Кракова, а також теплому узбережжю Золотих Пісків і Несебра. А подорож до Австрії залишиться в пам’яті пейзажами, що зійшли з листівок, і ароматом казкового віденського штруделю!

Щоб запланувати цікавий автобусний тур або ознайомитися з гарячими пропозиціями, зв’яжіться з найближчим туристичним агентомтвом уже сегодня!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту