/
/
Призупинення продажу турів із датою заїзду до 23.04.2020 включно. Перебронювання замовлених турів на інший період.

Шановні партнери,

Державним агентством розвитку туризму України як центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері туризму та курортів, надіслано туристичним операторам Листа за вих. № 4760/8.6.

Згідно із інформацією викладеною у Листі Державне агентство розвитку туризму рекомендує громадянам звернутися до туристичних операторів із проханням перебронювати заплановану поїздку на більш пізній термін.

Суб’єктам туроператорської діяльності рекомендовано надати туристам максимальне сприяння у перебронюванні візитів до ухвалення відповідного рішення Кабінету Міністрів України.

Окремо рекомендовано призупинити продаж нових турів з датою початку подорожі щонайменше до 23.04.2020 року та перенести тури на цей період на пізніші дати (термін може бути продовжено відповідно до епідеміологічної ситуації в світі).

Враховуючи вищевикладене, та відповідальне ставлення до питання безпеки українців, їх життя та здоров’я, ТОВ «КОРАЛ ТРЕВЕЛ» інформує Вас про призупинення продажу турів із датою заїзду до 23.04.2020р. включно та просить узгодити із туристами перебронювання замовлених турів на інший період.

Тури, дати вильоту яких припадають на період 4.04.200-23.04.2020 можуть бути переброньовані на інший період за ціною онлайн із збереженням курсу попереднього бронювання. Грошові кошти за попередньою заявкою будуть в повному обсязі зараховані на нову заявку.

Ми зі свого боку надаватимемо максимальне сприяння у перебронюванні. Наші лінії, та поштові скриньки перевантажені через кількість звернень, тому заздалегідь просимо вибачення якщо час очікування виявиться довшим, ніж хотілося би.

Сподіваємося на якнайшвидшу нормалізацію епідемічної ситуації у світі та відновлення туристичних поїздок.

З повагою,

КОРАЛ ТРЕВЕЛ

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту