Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

ЗанзибарЗанзібар – ароматерапія для душі та тіла

Занзібар – це архіпелаг, що знаходиться в Індійському океані поблизу Танзанії, і включає близько 50 невеликих островів. Величезна кількість розкішних тропічних курортів приваблює сюди туристів, які мріють про білі піски і блакитні морські пейзажі.

Занзібар – це місце для тих, хто хоче насолодитися насолодитися безтурботністю та забути про існування галасливого світу з його проблемами та суєтою.Тут можна по-справжньому відчути єдність із природою – нехай чужою, незвичайною та казковою, але від цього, не менш прекрасною. Сліпуче сонце, чистий Індійський океан, екзотичні баобаби та неймовірні зоряні ночі – все це, без сумніву, залишиться у пам’яті та душі кожного відпочиваючого.

Вже зробивши перші кроки по трапі літака, можна вловити особливість цієї дивовижної місцевості, а саме – п’янке, насичене ароматами повітря. Тут здавна вирощують гвоздику, а тому Занзібар запам’ятається шлейфом океанської свіжості, тропічної зелені та нотками гострих спецій.

Примітно те, що, примудрившись зберегти і чистоту, і цноту місцевої природи, занзібарці змогли забезпечити комфорт і цивілізований відпочинок кожному туристу.Безліч готелів різного ступеня комфорту, розвинена інфраструктура, і багато оригінальних розваг – все це дозволить повністю розслабитися та отримати цілий букет вражень від відпочинку.Бажаючі можуть сходити в клуб або провести вечір у ресторані, зайнятися віндсерфінгом або морським сафарі на тубільних човнах, поплавати з дельфінами або неквапливо прогулятися вечірнім узбережжям, насолоджуючись красою коралового рифу після відливу.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України віза оформляється в аеропорту після прибуття.

Вартість 50 USD. Термін перебування до 90 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду;
  • Заповнену міграційну картку (англійською мовою), яка видається в пункті перетину кордону. У паспорт ставиться штамп.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, c нотаріально засвідченим перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту