Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Карта ХорватииХорватія – фарбові враження та відмінний відпочинок

Краса хорватських узбереж славилася ще у XX столітті, коли в країні активно процвітав туризм. Зараз Хорватію цінують за надзвичайно чисте повітря, екологічно чисту природу, доглянуту місцевість, колорит та незайману природу. Приїжджаючи сюди, люди отримують душевне та фізичне оздоровлення. Чого тільки варті чудові мінеральні джерела і чудові соснові ліси, що наповнюють легкі свіжістю!

Туристам надаються всі умови для якісного відпочинку. У вас є можливість спланувати похід хорватськими горами або поринути у світ блаженства та веселощів під час нічних прогулянок. Краса Хорватії невимовна і неповторна. Ваша відпустка виявиться справжньою казкою, яку ви тільки бачили на фотознімках. Поблизу Хорватії розташовані країни, які вітають туристів без візи. Обов’язково відвідайте їх, разом із казковою країною чистих узбереж та незайманої лісової зелені!

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України,  починаючи з 11 червня 2017 року не потрібна віза для в’їзду до країн Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в однієї з країн Шенгенської угоди не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду, мати не менше 2-х чистих сторінок для візових позначок.

З усіх візових питань: Посольство Республіки Хорватія

вул. Січових Стрільців (колишній Артема), 51/50 , 01901,  Київ 

Тел.: +380 44 489 87 50 (11:00 – 13:00)

E-mail: [email protected]

http://ua.mfa.hr/ ua/konzulskainformacija

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох батьків, c нотаріально засвідченим перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту