Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Карта ВьетнамаВ’єтнам – спекотний відпочинок зі східними традиціями

Подорож світом передбачає вивчення нових культур, традицій, менталітету, а також незвичайного підходу до харчування та інших побутових речей. Однією з країн, яка одночасно лякає та дивує, є В’єтнам. Розташувалася вона біля Південно-Китайського моря, завдяки чому до раціону місцевого населення незмінно входять дари моря, серед яких не лише риба, а й водорості, інші морські жителі.

Для В’єтнаму характерний тропічний клімат з помірною температурою та рівнем вологи. Вдале поєднання вологи і сонця вплинуло формування тропічних лісів і вічно зеленої округи. Величні храми, незвичайні традиції, місцевий колорит – це робить соціалістичну республіку привабливою для туристів. Відпочинок у В’єтнамі обов’язково запам’ятається Вам, оскільки місцеве населення пропонує скуштувати гостям страви із змій, випити віскі зі змією чи скорпіоном у пляшці.

В’єтнам відомий своєю береговою лінією, довжина якої сягає понад 3 тисячі кілометрів. Береги посипані переважно чистим та білим піском, що формує комфортну зону для відпочинку. Для відпочиваючих доступні громадські та приватні пляжі. На території цієї прекрасної країни можна зустріти ціле покоління знахарів, які мають знання поколінь.

В’єтнам – багатогранна країна, яка вражає своєю культурною спадщиною та звичаями. Тут можна зустріти людей з різними поглядами на віросповідання. Чотири напрямки переплелися у цій сонячній країні: даосизм, конфуціанство, християнство, буддизм. На основі релігії та філософії формується духовне життя населення.

Плануючи відпочинок у В’єтнамі, ви переконаєтеся, наскільки багатостороння це країна в плані розваг. Тут можна відвідати виставу або концерт за участю приїжджих виконавців та місцевих зірок, спробувати себе в живописі по шовку, провести цілий день на екскурсії пам’ятками, скуштувати екзотичну страву. Якщо вам до вподоби пасивний відпочинок, п’ятизіркові готелі В’єтнаму чекають на вас!

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадяни України можуть оформити візу в посольстві. Актуальний пакет документів уточнюйте.

Також є можливість оформити візу на кордоні за наявності запрошення.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту