Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

картаУкраїна – міст між Сходом та Заходом

Україна – це чудова країна з багатовіковою історією, яка, безперечно, буде цікава туристам з усіх куточків світу.Унікальна архітектура старовинних українських міст, незвичайної краси храми, монастирі, стародавні замки, фортеці, музеї, парки вразять уяву навіть досвідчених туристів. Морські пейзажі, гірські ландшафти, мальовничі ліси, річки, озера – це багата природа України.

Лижні курорти в Карпатах не поступаються якістю сервісу західноєвропейському зимовому відпочинку, при цьому вражають самобутньою красою Карпатських гір та місцевими колоритними національними традиціями.Не можна не відзначити гостинність українців і дуже смачну національну кухню.Україна багата як на природні багатства, так і на історичні пам’ятки. Куди б не попрямував турист – скрізь він знайде, що подивитись і чим захопитись. Яскрава Одеса на Півдні країни, розкішний Київ у центрі, старовинний Львів та чудові гори на заході – все це становить загальну картину такої різної, і такої єдиної України.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Під час в’їзду в Україну безвізовим режимом можуть користуватися жителі Росії, країн СНД, США, Канади, Японії, Ізраїлю, всіх країн-членів Європейського союзу. Перетинаючи кордон, вони зобов’язані пред’явити закордонний паспорт та страховий поліс.

Жителям інших країн доведеться оформити візи, а також мати:

  • оплачений договір з турфірмою;
  • підтвердження бронювання готелю або оренди житла;
  • витяг з банку про стан банківського рахунку.
Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту