Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

ТурцияТуреччина – ідеальна країна для сімейного, молодіжного та екскурсійного відпочинку

Туреччина – одна з найпопулярніших країн серед сучасних мандрівників. Той, хто в ній одного разу побував, мріє приїхати знову. Відпочити в теплій Туреччині хоче, мабуть, кожен із нас, і якщо Вам ще не вдалося провести свою відпустку в цій неймовірно красивій країні, то саме час подумати про придбання путівки. Це тепле, дивовижне місце на землі, яке дозволяє насолодитися чистими пляжами, лагідними промінчиками сонця, цілющими джерелами, гірськими ландшафтами, а також побачити багато пам’яток давніх цивілізацій.

Туристу та мандрівнику ця країна покаже чудові та шалено цікаві місця, які запам’ятаються на все життя. Тут море, річки та озера, різноманітна та дуже смачна кухня, та м’який сонячний клімат. У Туреччині комфортно, приємно та утихомирено. У ній хочеться затриматися та милуватися неповторними пам’ятками. Ця країна пропонує чудові курорти на будь-який смак та бюджет. Відпочинок у Туреччині — це блаженство, насолода та величезна порція позитивних емоцій!

Сімейний відпочинок у Туреччині – правильний вибір! Для маленьких гостей та старших готелів пропонують величезний вибір послуг.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Для громадян України: з 01.08.2012 було скасовано візовий режим між Україною та Туреччиною. Згідно з новими правилами, громадяни України можуть в’їжджати на територію Туреччини без візи терміном перебування до 90 днів, за умови, що загальний термін перебування на території Турецької Республіки не перевищуватиме 90 днів протягом шести місяців з дати першого в’їзду.

Необхідні документи:  

  • Закордонний паспорт, термін дії не менше 150 днів з дня прибуття.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, c нотаріально засвідченим перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Посольство Турецької Республіки в Україні:

Адреса: 01901, м. Київ, вул. Панаса Мирного, 22

Телефон: (+38 044) 281-07-50, 281-07-51

Е-mail: embassy [email protected]

Web: http://kiev.emb.mfa.gov.tr/

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту