Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Карта ТаїландуНеповторний та казковий Таїланд

Назва країни Таїланд походить від слова тхай, що в перекладі означає свобода. Країна справді вільна та фантастична! Тут можна провести незабутній відпочинок, плаваючи серед коралових рифів, або гуляючи по буддистських храмах, в яких переважає атмосфера умиротворення та спокою.

Завдяки теплому та лагідному клімату Таїланду, флора та фауна в цій місцевості почувається добре. Гуляючи лісами, вам доведеться зустрітися з екзотичними рослинами, крокодиловими фермами та дикою природою.  Таїланд приваблює і своїм нічним життям! Вечірки, відомі діджеї, привабливі танцівниці – все це частина нічного життя, неповторного та бурхливого.

Таїланд справді різноманітний, як і відпочинок тут. У вас буде можливість погуляти старими вуличками, познайомитися з місцевими звичаями, або відправитися в ультрасучасний район і провести свою відпустку на пляжі, попиваючи коктейлі та ївши неймовірні страви від місцевих шеф-кухарів.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України, які в’їжджають на територію Королівства Таїланд з туристичною метою на термін, що не перевищує 30 днів для шкірного візиту, віза не потрібна. (Згідно з постановою Кабінету Міністрів Таїланду від 14 квітня 2019 р.)

Закордонний паспорт має бути дійсним не менше 6 місяців з дати виїзду з країни, у паспорті має бути 2 чисті сторінки.

Якщо перебування з іншою метою або перевищує 30 днів, необхідно отримувати відповідний тип візи заздалегідь у Консульстві.

Для отримання візи обов’язково:

  • Копії сплачених квитків в обидві сторони
  • Довідка з банку про стан рахунку (від 650 USD/чол.) на англ. мові з мокрою печаткою банку або копії тревел чеків на ту саму суму.
  • Довідка з місця роботи /навчання англійською мовою з мокрою печаткою (якщо Ви не працюєте/не вчитеся, цю довідку Вам робити не потрібно)
  • Дітям. Якщо дитина вписана в паспорт батька, віза дитини буде вклеєна у паспорт батька. Якщо дитина має окремий проїзний документ. Формується окремий пакет документів.

Термін розгляду документів — 3-4 робочі дні.

Вартість туристської одноразової візи 40 USD на особу (для всіх громадян, незалежно від віку).

На замітку:

При в’їзді в країну на митному контролі необхідно віддати заповнену міграційну картку. Митний офіцер відокремлює першу частину картки (візовий контроль) і поверне Вам другу частину (візовий контроль). Її потрібно зберегти для виїзду.

Дітям

Копія свідоцтва про народження, навіть для наступних у супроводі обох батьків дітей віком до 18 років є обов’язковою.

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним із батьків необхідно мати при собі згоду на виїзд від обох\ не виїжджаючих батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.< / p>

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації, відповідно і закордонний паспорт на дівочу прізвище з цього моменту стає недійсним!

Консульство Королівства Таїланд в Україні:</ >

Адреса: пр-т Бажана, 12-А, г . Київ, 02072

тел/факс: (044) 502 2983

e-mail: [email protected]

http://thaiconsulate.kiev.ua

Часи роботи:

Прийом та видача документів: 12.00-16.00 (понеділок, середа, п’ятниця)

Обідній перерва: 13.00-14.00

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту