Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Словенія – різноманітність відпочинку.

Про країну

Великі гори, чисті озера, таємничі печери, дикі річки, красиві міста, затишні села і невеликий, але від цього не менш прекрасний шматочок моря – це Словенія. Вона була утворена у 1991 році з частини колишньої Югославії та сусідніх країн: Австрії, Угорщини, Італії та Хорватії. Маючи площу 20 253 км², вона є однією з малих європейських країн, але вона може похвалитися дивовижними природними пейзажами та лікувальними мінеральними джерелами.

Територія

Словіння складається з 12 регіонів: Горицького, Горенського, Прибережнокарстського, Внутрішньокарстського, Середньословенського, Регіону Південно-Східна Словенія, Засавського, Нижньопосавського, Савінського, , Помурського та Подравського регіонів.

Столиця – Любляна, яка налічує близько 281 000 мешканців. Загалом у Словенії проживає два мільйони людей.

Тут говорять словенською, в деяких регіонах італійською та угорською. Ви також можете говорити англійською або німецькою мовами (в туристичних місцях).

Щодо релігії, основна частина словенів – католики (80%). Також серед них зустрічаються іудеї, мусульмани та протестанти.

Офіційною валютою є євро, і країна є членом як ЄС, так і НАТО. Телефонний код +386, а міжнародна абревіатура – ​​SLO.

Серед великих і найвідоміших міст – Крань, Копер, Марібор і чарівний Блед.

Чому Словенія?

 Якщо ви любите природу та прогулянки смарагдовими лісами, значить вам обов’язково потрібно відвідати Словенію! Приблизно половина країни складається із лісових просторів.Взимку ви можете відправитися на знамениті гірськолижні курорти : Краньська Гора, Маріборське Похор’я, Бовець, Крвавець та інші. Влітку можна поніжиться під теплим сонечком на березі Адріатичного моря на курорті Порторож, Ізола та Піран. Поправити своє здоров’я та відновити сили можна на найкращому лікувальному курорті Європи – Рогашка Слатіна. Окрему увагу варто приділити озеру Блед. Воно зачаровує своєю красою та спокоєм. Територію озера оточують сучасні SPA-центри та висококласні готелі. Про Словенію можна говорити дуже довго. Ця країна приємно вражає всіх своїх гостей на кожному кроці. Але краще один раз побачити її та занести до свого списку улюблених країн для відпочинку.

Дізнатися про гарячі тури до Словенії або підібрати індивідуальний тур можна в агентсвах мережі Tours&Tickets

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

У зв’язку з набранням чинності безвізовим режимом між Україною та країнами ЄС

  • з 11.06.2017 громадяни України, у яких є біометричні закордонні паспорти нового зразка, можуть вільно перетинати кордон усіх країн Шенгенської угоди.
  • Діти з 0 років повинні мати власний біометричний паспорт.

Громадяни України — власникизвичайних (не біометричних) закордонних паспортів мають звернутися самостійно до посольства Словенії для відкриття візи.Перелік документів та інформацію можна отримати у консульському відділі посольства республіки Словенія.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту