Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

map_oae

ОАЕ – переплетення традицій та сучасної культури.

Про країну

Ще не так давно, менше 100 років тому, жителі пустелі, яка займає більшу частину країни, обожнювали верблюдів, жили племенами, дотримуючись місцевих традицій, постійно перебували під впливом великих держав (останній раз – Британський протекторат) і ніяк не уявляли себе в ролі найбагатших людей планети. До 1958 року, поки в тій самій пустелі не знайшли нафту… Можливо, й досі нерозумні шейхи складали б у скрині паперові купюри від її продажу і скаржилися, що папір не вічний…

Економічне диво в ОАЕ

Але хвала Аллаху, знайшлася людина, яка створила воістину не лише знамените економічне, а й культурне диво в країні.


“Людина – найдорожча цінність. Багатства нічого не варті, якщо вони не служать людям, і держава серед усіх своїх справ повинна віддавати перевагу турботі про людину і вихованню громадянина”, – говорив Шейх Зайд .


Шейх Зайд ібн Султан Аль Нахайян – глава нації, емір Абу-Дабі і президент федерації Об’єднаних Арабських Еміратів. Найбільш терпимий до християнства та свобод людини арабський правитель, очолював країну 38 років. Він змусив «пустелю зеленіти», а на будівництво мегаполісів, таких як Дубай, Абу-Дабі (столиця), Шарджа запрошував найзнаменитіших архітекторів, використовував ультрасучасні технології та викладав нечувані суми. Адже будувати треба на десятиліття вперед!

Територія та традиції

ОАЕ складаються з семи еміратів – Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа і Умм-ель-Кайвайн. Емірат Абу-Дабі займає 85% площі всіх ОАЕ, а найменший з еміратів – Аджман – всього 250 км.

Основна релігія – Іслам суннітського штибу.

У країні, з майже 9 млн. населенням, корінні жителі становлять лише 12% і користуються небувалими привілеями. Кожна молода сім’я в ОАЕ отримує від уряду комфортабельний будинок і 70 тисяч дирхамів (близько $19 тисяч) для проведення весілля. Середня щомісячна зарплата держслужбовця близько $ 10000. І будь-яка посада – для місцевих.

Громадянство тут отримати неможливо. Діти, народжені в ОАЕ іноземцями, громадянство країни автоматично не набувають. Таку можливість мають лише жінки – іноземки, які вийшли заміж за громадянина ОАЕ (через 3 роки).

Більшість еміратів підтримують «сухий закон». Розпиття спиртних напоїв у громадських місцях загрожує позбавленням волі навіть для туристів.

Арабські Емірати привертають увагу мешканців всіх країн. Тисячі туристів і бізнесменів не тільки прагнуть провести в ОАЕ свого часу, а й прагнуть залишитися тут на ПМП.

Що ж, атмосфера хмарочосів, що летять вгору, поряд з неповторноюой красоюой піщаних пляжів і рукотворних островів, велична культурна спадщина народу, вишуканий сервіс фешенебельних готелів і неймовірні парки розваг, найлояльніше оподаткування – дізнаватися нове про ОАЕ можна повертаючись сюди раз за разом.

Дізнатися про тури в ОАЕ, що горять, або підібрати індивідуальний тур можна у агентствах мережі Tours&Tickets

 

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадяни України, після прибуття в будь-які аеропорти ОАЕ, оформляють візу після прильоту терміном на 30 днів безкоштовно.

Необхідні документи:

Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати виїзду з ОАЕ.

Діти віком від 0 років повинні мати біометричний паспорт. Проїзний документ дитини старого зразка (блакитний паспорт дитини) для в’їзду до ОАЕ не підходить!

Также додатково потрібно обов’язково надати скан перекладу англійською мовою свідоцтва про народження Паспорт повинен мати хоча б одну чисту сторінку.

На замітку:

Дітям.У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох\ не виїжджає батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо нареченазмінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні:

Київ, вул. Новоселицька, 3. Телефон: 044 359 0874

Телефон: +380443590874

Факс: +380443590876

Електронна пошта: [email protected]

Веб-сайт: .gov.ae/missions/UAE-Missions-Abroad/UAE-Missions-Abroad-Details?countryId=83cfb7cd-e5b0-4db2-8d89-4e73f4f7a0d9

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту