картаНова Зеландія – неймовірні пейзажі та ландшафти, що надихають

Кожна країна по-своєму унікальна та неповторна. Нова Зеландія не є винятком, і навіть більше – це яскравий приклад того, наскільки місцевий колорит та неповторність природи виділяє країну серед інших. Нова Зеландія – одна з небагатьох країн, яка шанує свою природу. Щоб зберегти екологічне тло, жителі докладають усіх зусиль, навіть у великих містах.

Якщо ви втомилися від важкого, забрудненого повітря, витратите всю свою відпустку на відпочинок у Зеландії. Тут ви зможете підібрати для себе відпочинок – активний або пасивний. Серед активних розваг великим попитом користується стрибки з парашутом, гумкою, планеризм та інші розваги, що включають підйом на висоту. Навіть піша прогулянка гірськими масивами викличе неймовірне захоплення та враження!

Природа Нової Зеландії казкова. Ви зможете побачити місця зйомки знаменитої трилогії «Володар кілець», погуляти по зелених долинах, помилуватися могутніми фіордами, познайомитися ближче з місцевими традиціями, відвідавши гірські селища та села. Нова Зеландія привітно приймає гостей, які люблять свіже повітря та незайману природу. Це найкраще місце, куди варто тікати від міської метушні!

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України для в’їзду до Нової Зеландії з метою туризму потрібна віза.

Вартість візи (клас С) з терміном дії до 30 днів: USD170 та USD25 – сервісний збір консульства.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати виїзду;
  • копія українського паспорта;
  • 2 кольорові фотографії 3,5 см х 4,5 см;
  • заповнена та підписана візова анкета англійською мовою;
  • довідка з місця роботи про надану відпустку на час візиту та зарплату за останні 6 місяців;
  • довідка з банку про стан рахунків та рух коштів за рахунками;
  • підтвердження бронювання готелів під час поїздки;
  • підтвердження бронювання авіаквитків в обидві сторони.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, c нотаріально засвідченим перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту