Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Карта МальдивыМальдіви – країна з кращими блакитними берегами

Бажання відпочити у спокійній обстановці під пальмами та палючим сонцем приводить багатьох у прекрасну країну під назвою Мальдіви. Відпочинок тут воістину казковий та неймовірний. Острови цієї держави розташувалися неподалік Індії, в Індійському океані. Для цієї місцевості характерна майже дика природа, чисті пляжі, розслаблююча атмосфера.

Мальдіви можна назвати подобою раю. Багатий підводний світ приваблює аквалангістів з усього світу, які прагнуть зустріти рідкісні види риб. Це невелика, але гостинна країна доброзичливо ставиться до всіх туристів. З усього світу туристи злітаються у справжній рай на Землі, доступний кожному. Мальдіви – місце, де ви зможете повністю розслабитись.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Для в’їзду на Мальдівські острови громадянам України необхідна віза. Її можна отримати після прильоту. Оформляється безкоштовно на термін перебування до 30 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати виїзду з Мальдівських островів. Паспорт має бути машинозчитуваний, виданий не більше 10 років тому та мати не менше 2 чистих сторінок з позначкою ”ВІЗИ” для штампів.
  • Поліс медичного страхування;
  • Туристичний ваучер;
  • Авіаквиток (зворотний напрямок);
  • Заповнена англійською мовою міграційна картка (можна отримати в літаку перед посадкою).

На замітку:

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту