Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

КубаКуба – екзотичний острів свободи

Куба подарувала всьому світу сигари, ром, Че Гевару та дух свободи. Уявлення про цю країну у багатьох базується лише на перерахованих вище речах. Але щоб душею та тілом відчути країну, варто відвідати її під час відпустки. Куба славиться своїми святами та карнавалами, на яких місцеві жителі та гості республіки розкриваються з іншого боку, демонструючи свій образ на загальний огляд. Відвідавши острів Свободи, ви до кінця свого життя згадуватимете про яскраві враження та дні, проведені в цих краях.

Що пропонує Куба? Для початку, це тропічна природа, пекуче сонце, Карибське море, цілорічне свято, можливість відвідування острова будь-якої пори року. Куба – це невеликий всесвіт, який відрізняється від того, до чого ми звикли. Тут інші люди, інші звички і традиції, що вже говорити про атмосферу спокою і світу, що панує. На острові абсолютно все! І навколишня атмосфера, і привітні люди, архітектура, пам’ятки та багато іншого, доступне погляду та відвідування гостями республіки. Якщо зібралися на Кубу, не забудьте взяти з собою панаму, адже сонце тут аж ніяк не лагідне!

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України для в’їзду на Кубу (Республіка Куба) з метою туризму потрібна віза. Кубинська віза існує у двох варіантах: для вклеювання в паспорт та у вигляді туристичної картки.

У консульському відділі в Україні туристична віза на Кубу видається у вигляді картки. Після прибуття на о.Куба першу частину туристичної картки забирає співробітник міграційної служби, другу частину необхідно буде пред’явити при вильоті. Вартість 65 USD. Термін оформлення – 5 робочих днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати виїзду та копії всіх сторінок з відмітками.
  • 2 кольорові фотографії 3,5 см х 4,5 см;
  • заповнена та підписана анкета.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, c нотаріально засвідченим перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Посольство Куби в Україні: 

Київ, Бехтерівський пров., 5

Тел.:(+38 044) 486-57-43; (+38 044) 486-19-07.

[email protected]

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту