Карта ИталииІталія – країна, що надихає людей протягом усього свого існування

Італія подарувала всьому світу безліч відкриттів щодо кулінарії, талановитих художників, неповторну архітектуру, культуру. Список речей, що родом з Італії, досить довгий, і практично все звідти викликає позитивні емоції. Але лише побувавши в Італії, можна поринути у неповторну атмосферу жаркого сонця та пейзажів, що надихають.

Італійці поважають і вшановують свою історичну та культурну спадщину, тому більшість об’єктів із віковою історією збереглася до наших днів. По приїзді до європейської країни, ви зможете відвідати численні музеї та виставки, прогулятися вузькими вуличками, вивчити місцеву архітектуру та познайомитися з харизматичними італійцями, які завжди привітно приймають гостей.

Відпочинок в Італії можна спланувати по-різному, включаючи у свій план активний чи пасивний відпочинок, або чергуючи одне з одним. Деякі мандрівники прилітають до Італії заради місцевої кухні та шопінгу. Як відомо, найкращі лінії одягу розроблялися у цих краях. Багато митців надихалися неповторною атмосферою Італії.

Ви зможете зануритися в неї самостійно, оформивши візу та відвідавши цю чудову країну. Тут є все, щоб добре провести час із коханою людиною чи друзями. Збирайте валізи і вирушайте до Італії, де будь-якої пори року на вас чекають незабутні враження!

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України, починаючи з 11 червня 2017 року, не потрібна віза для в’їзду до країн Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів та тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації, відповідно і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту