Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Притягнення Балі

То що так тягне на цей крихітний острівець, що загубився серед сотні інших, таких же в Малайському архіпелазі, між Тихим та Індійським океаном? Багато хто побував тут одного разу, знову і знову повертається.

На острові два постійно діючі вулкани, і хоча останнє виверження було 30 років тому, не варто не брати до уваги цей факт. Нескінченні рисові поля змінюються непрохідними джунглями, пальмові гаї контрастують із постійно посушливою частиною острова. Тут буває так волого, що доводиться міняти одяг, а температура практично постійна, + 30 ° С цілий рік. Це екватор! Сезон мусонних дощів приходить у листопаді і триває до березня. Найдощовіші місяці на Балі – січень, лютий, якщо це можна назвати “дощовими” у нашому розумінні. Від загадок острова Яви, Балі відокремлює лише протоку.

Тут особлива релігія та віра, особливе ставлення до життя та природи. Балійська релігія індуїзму – «Агама Хінду Дхарма» відома у всьому світі. Це суміш шиваїзму і буддизму, що прийшли з Яви. Яскраво простежується язичницьке одухотворення природних явищ, матеріальність парфумів та наявність магічних ритуалів.

Численні храми з немислимими архітектурними формами змішалися з низкою супермаркетів, торгових центрів з фудкортами, клініками, йога-студіями, бутіками з шовковими сукнями, місцевими варунгами та модними кафе. Тут є чорні, сірі та білі пляжі, стометрові скелі з хвилями, що дико б’ються про них, і фешенебельні райони з комфортабельними готелями…і тисячі байків, які шастають вулицями ніби пригорілі, не знаючи ні правил, ні страху.

Сюди приїжджають поплескатися в океані з дітьми та подивитися на острів мавп. Тут рай для серферів та тусовка концептуальної молоді.Сюди стікаються творчі люди з усього світу. Сюди приїжджають любити і закохуватися в неймовірний острів, який за легендою створили боги, щоб відпочивати від праць мирських.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України здійснюючих короткостроковий (до 30 діб) візит </ span>у Республіку Індонезія,  віза не потрібна. (Згідно Указу Президента Республіки Індонезія №21 від 2016 р.)</span >

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду;
  • Авіаквиток (назад) або квитки в іншу країну.</ li>

На замітку:

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох не виїжджає батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту