Деревня Санта Клауса в Лапландии.

Фінляндія – країна контрастів.

Фінляндія – велика країна, і щоб добре познайомитися з нею, ми рекомендуємо вибрати один або два основні регіони:

  • Гельсінкі,
  • Озерний регіон,
  • Фінський Архіпелаг,
  • Лапландія, 
  • гірськолижний Леві.

Чудові ліси, чисті озера та мальовниче узбережжя – це квінтесенція Фінляндії.

Фінляндія – країна різких контрастів. Влітку в північних регіонах країни сонце кілька діб не заходить за обрій, недарма Суомі називають Країною опівнічного сонця.

Зате взимку сонце не показується на небосхилі кілька довгих місяців. Ця пора року називається фінською “kaamos” – полярна ніч. Однак не варто думати, що в цей час земля занурюється у темряву: яскравий сніг, сяйво місяця та зірок і, якщо пощастить, сполохи Північного сяйва створюють атмосферу справжнього чарівництва.

До Фінляндії по гриби.

Один із найкращих способів відчути дух таких контрастних пір року – переночувати в оточенні природи у скляній голці або котеджі.

Хочете по-справжньому перейнятися фінським способом життя і відчути близькість до природи? Тоді вирушайте до лісу за грибами чи ягодами!

Чорницю, морошку та журавлини недарма називають «супер-продуктами». Крім чудового смаку, вони – справжня криниця вітамінів та корисних речовин, якими наповнює північні ягоди літнє північне сонце. Сезон збирання ягід триває з кінця липня до вересня.

У гості до Санти.

Всі знають, що недалеко від Рованіємі у Фінляндії розташована батьківщина всіма улюбленого Санта-Клауса.

Однак мало хто здогадується, що для знайомства зі знаменитим чарівником не обов’язково чекати Різдва. Резиденція Санта-Клауса, розташована на загадковій лінії Полярного кола в Лапладії, відкрита для гостей цілий рік, так що і діти, і дорослі можуть поспілкуватися з чарівником та відчути чудову атмосферу казки.

Гірськолижні тури до Фінляндії.

Леві – найкращий гірськолижний курорт Фінляндії. Лижний сезон у Леві триває приблизно з середини жовтня до початку червня.Перепад висот всього 500 м, що зручно для новачків і дітей. Зате і на лижах покатаєтеся і від резиденції Діда Мороза всього 170 км, можна легко дістатися екскурсії. При чому, не хвилюйтеся, що дорогою автобус замерзне. У фінів дороги такі, бензин такий, що нічого не страшно.

А на мотосанях і в оленячих упряжках по замерзлому озеру весело всією родиною кататися. Хороша сауна після морозних прогулянок забезпечена в кожному поважаючому готелі або котеджі. Тут без неї нема як.

Отправить заявку

Екскурсійні тури до Фінляндії.

Поки до Фінляндії дістанешся – пів Європи переглянеш. Хто зібрався отримати від туру максимум корисного – найкращий варіант відправитися в екскурсійний автобусний тур   ,

Купити тури до Фінляндії.

У будь-якому агентстві мережі Tours & Tickets вам допоможуть підібрати пропозиції щодо ваших запитів.

вибрати офіс у вашому місті

ТУТ

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України,  починаючи з 11 червня 2017 року не потрібна віза для в’їзду до країн Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів та тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

Дітям.У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох\ не виїжджає батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту