Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

ЕгипетЄгипет – країна з прекрасними пляжами та неймовірно красивим Червоним морем.

Пам’ятки, готелі Єгипту, безумовно, багатий підводний світ Червоного моря і порівняно недорогі турпакети до Єгипту, є основними перевагами напрямку.

При згадці про цю країну перед очима відразу з’являються відомі всім нам піраміди. Напевно, у кожної людини виникало бажання хоч раз опинитися в цій загадковій та далекій країні. Єгипетські курорти сьогодні вважаються доступними та дуже захоплюючими.

Єгипет – приголомшлива країна з багатим минулим, у якій тепло, комфортно та цікаво. Це батьківщина фараонів, багата на підводний світ, це неймовірно чисте море і красиві пляжі, це комфортабельні готелі і скажений драйв від сафарі на джипах, це екзотика і прекрасний клімат, що б’є через край.Тут багато красивих місць та заповідників, незвичайний ландшафт, різноманітні програми екскурсій на будь-який смак.

Єгипетські курорти приваблюють і залучатимуть сучасних туристів усіх класів. Поїздка в цю теплу країну обіцяє все – пізнавальні екскурсії, розкішні готелі, колоритне дозвілля, смачну кухню, дайвінг і віндсерфінг, що запам’ятовується. Тут створені всі умови для гідного комфортного відпочинку, що запам’ятовується!

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України для в’їзду в Арабську Республіку Єгипет з метою туризму потрібна віза.

Вартість – 25 USD

Оформляється після прильоту, в аеропорту Шарм Ель Шейха, Хургади або Таби.

Дійсно до 30 днів при одноразовому в’їзді.

По прильоті на Сінайський півострів (аеропорти: Шарм-Ель-Шейх, Таба) можна не купувати візу.

У міграційній картці необхідно написати: SINAI ONLY. На паспортному контролі у паспорті проставляється відповідний штамп. Турист матиме право перебувати лише на території Синайського півострова до 14 днів (13 ночей). Якщо плануються екскурсії за межі Синайського півострова (наприклад, до Каїра, Луксора, ін.) або термін перебування більший, потрібно купувати візу.

Для відвідування Єгипту діти до 18 років не потребують придбання візи, якщо вони вписані в паспорт батьків (з не простроченою фотографією дитини!). Оплачується лише одна віза на один паспорт.

Якщо фото прострочено – його більше не переклеюють! І дитині потрібно оформлювати біометричний паспорт.

Необхідні документи:

Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців

з моменту закінчення туру, з двома сторінками для штампу.

На замітку:

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації, відповідно і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Туристам з дипломатичними або службовими паспортами необхідно оформляти візу через Консульський відділ Посольства Єгипту в Києві.

Посольство Єгипту в Україні

Адреса: м. Київ, вул. Обсерваторна, 19

Телефон: +38 (044) 272-13-27

Факс: +38 (044) 486-94-28

Робочий годинник: Пн. – Пт. з 9.00 – 12.00

E-mail: boustan@egypt–emb.kiev.ua

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту