Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Карта ДоминиканыДомінікана – відчуття раю на землі 

Домінікана є одним із найбільш затребуваних місць для відпочинку практично цілий рік. Держава розташована на наймальовничіших куточках планети – Антильських островах. Омивається з одного боку знаменитим Карибським морем, а з іншого – величезним Атлантичним океаном. Жителі цієї країни говорять іспанською. У курортних регіонах чудово розуміють англійську та італійську мови. Місцевою валютою виступає песо.

Вічне літо, блакитні береги, неповторний водний світ, незвичайна національна кухня – це лише початок нескінченного переліку розваг на півострові. Місце по-справжньому казкове, тому тут часто проводять весільні церемонії. Втікаючи від метушні мегаполісу і набридливої ​​роботи, прямуйте в бік Домінікани, де немає місця метушні, негативним емоціям, де завжди смачні коктейлі, чисті пляжі і атмосфера релаксу, що дурманить.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України для в’їзду до Домініканської Республіки з метою туризму віза не потрібна. Необхідно оформити туристичну картку (tarjeta del tourista) вартістю 10 USD в аеропорту прибуття. У паспорт не вклеюється. Термін перебування до 60 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який  повинен бути дійсним, має бути дійсним на момент виїзду з Домініканської Республіки без обмеження терміну його дії;
  • Туристичний ваучер;
  • Авіаквиток (зворотний напрямок).

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, c нотаріально засвідченим перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації, відповідно і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!<< /span>

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту