Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Чехія відома середньовічними пам’ятками та чудовими замками, відмінними можливостями для лікування та багатою кухнею з сотнею сортів пива. Красуня-Прага, курортний Пардубіце та великосвітські Карлові Вари.

Тут можна хоч у січні, хоч у липні гуляти по провулках середньовічних міст, блукати анфіладами і залами будь-якого з двох з лишком тисяч замків, пити свіже пиво (Чехія за «пінним» показником попереду планети всієї) і об’їдатися. а потім, отямившись від гастрономічної розпусти, реанімувати печінку та підшлункову карловарську воду.

 

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Безвізовий режим з 11 червня 2017 року до Шенгенських країн та країн Євросоюзу для громадян України, які мають біометричні закордонні паспорти.

Паспорт повинен мати термін дії не менше трьох місяців з моменту закінчення поїздки, сама поїздка не більше 90 днів та відповідати цілям туризму, відвідування рідних, лікування. Для інших цілей, у тому числі для отримання прибутку, працевлаштування та роботи в Чехії обов’язково потрібно оформлювати візу.

Власники закордонних паспортів старого зразка все також повинні звертатися до консульств та візових центрів Чехії для оформлення шенгенської візи до Чехії на колишніх умовах.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту