Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

ЧерногорияЧорногорія – незвичайне злиття з природою

Європа відома всьому світу своїм менталітетом, красою, неповторністю, культурною та історичною спадщиною, багаторічною історією. Невелику територією Чорногорію називають європейським заповідником або «невинним лісом». Навколишні ландшафти відразу вражають уяву своєю недоторканністю. Тут є практично все, що тільки можна уявити, – величні гори, просторі луки та каньйони, кришталево чисті озера та річки.

Населення країни досягає позначки трохи більше 600 тисяч, що вражає, адже навколишній світ, атмосфера та архітектура були зіткані мільйонами співгромадян за десятки століть. Чорногорія прекрасна будь-якої доби. Ця країна з привітними людьми повноцінно відбиває європейську культуру та історичне минуле.

Основні курорти Чорногорії: Петровац, Будва, Бечичі, Герцег Нові, Тіват.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Чорногорія славиться своєю привітністю до туристів, тому українцям для проведення відпустки на її території не знадобиться оформлення візи. Зворотні квитки з фіксованою датою поряд із закордонним паспортом будуть достатньою підставою для дозволу перетину кордонів Чорногорії.

Проте, прикордонна служба уважно стежить за тими, хто перебуває. Щоб уникнути неприємностей, забронюйте готель заздалегідь з оформленням офіційного паперу. Ще одним документом, який дозволить безперешкодно відвідати Чорногорію, є запрошення. Цей документ має бути при вас під час митного огляду.

Перебування на території країни без візи обмежено 30 календарними днями. Відвідування країни на термін вище вказаного вимагає від туриста чи гостя країни оформлення візи.

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту