Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

БолгарияБолгарія – сонячний курорт

Сама тільки назва Болгарії викликає асоціації з лагідним теплом золотого піску чорноморських пляжів та легкою свіжістю прозорого прибою. Відпочинок у Болгарії привабливий доступними цінами, чудовими природними пейзажами, гарною кухнею та відмінними умовами, створеними для відпочинку туристів.Болгарія – країна з давньою історією. Більшість місцевих міст та сіл можуть похвалитися історичними пам’ятками культури різних епох. Туристам буде цікаво подивитися мальовничі місця, стародавні монастирі та фортеці, сучасну архітектуру.

Сонячними будуть і морозні дні, проведені на улюблених гірськолижних курортах Банско, Боровець чи Пампорово.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України,  починаючи з 11 червня 2017 року не потрібна віза для в’їзду до країн Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів та тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту