Найкращі пропозиції

Показати більше пропозицій, що рекомендуються Перейти до розширеного пошуку турів

Карта АндоррыАндорра – мініатюрне князівство в Піренейських горах

Розташована між Францією та Іспанією, крихітна казкова країна Андорра приваблює туристів чудовими гірськолижними курортами. Незважаючи на свої скромні розміри в Андоррі проживає близько 85 000 осіб, ця держава має добре розвинену туристичну інфраструктуру та високий рівень сервісного обслуговування.

Наявність численних гірськолижних трас дозволяє насолодитися зимовим відпочинком в Андоррі як досвідченим спортсменам, так і лижникам-початківцям. Тут можна вибрати спуск для дорослих любителів зимового спорту та дітей. При цьому зимовий відпочинок на курортах Андорри буде коштувати набагато менше, ніж подібне проведення часу. інших країнах Європи.

Андорра здивує навіть найдосвідченішого туриста своїми архітектурними та музейними пам’ятками. Багато гостей із задоволенням займаються шопінгом – у місцевих торгових центрах і магазинчиках, завдяки безмитній торгівлі, ціни значно нижчі від європейських.

Місця обов'язкові для відвідування

Інформація про візу

Громадянам України,  починаючи з 11 червня 2017 року не потрібна віза для в’їзду до країн Шенгенської угоди (Княжество має кордони з Іспанією та Францією, які підписали в Шенгенська угода) у тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в одній із країн Шенгенської угоди не більше 90 днів протягом 180 днів.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати в’їзду.

На замітку:

У разі, якщо діти вирушають без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ не виїжджаючих батьків, з нотаріально завіреним перекладом англійською мовою.

Молодятам.

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт автоматично підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

на Пошту